Вітаю Вас Гость | RSS
Четвер
15.04.2021, 20:34
Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю "БлагоДар"
Головна Методична робота Реєстрація Вхід
Меню сайту

Про все на світі

Наше опитування
Оцініть наповнюваність сайту
Всього відповідей: 37

Народний календар


             » Методичне портфоліо 

 
 
» 15 травня 2013 року відбулося засідання проблемного семінару на тему "Здоров'зберігаючі технології в ЦРДІ - реалії та проблеми". В роботі семінару взяли участь директор, медичні та педагогічні працівники установи.   Читати далі...
 
 
» Результати педагогічного конкурсу "Майстер презентації"на тему "Світ навколо нас"
- Тема "Наша група". Автор Бобок Т.В., асистент вчителя - реабілітолога, І місце завантажити презентацію
- Тема "Домашні тварини". Автор - Шпеко С.Г., вчитель - реабілітолог, ІІ місце  завантажити презентацію
- Тема "Овочі".Автор - Стельмах Т.Ф., вчитель - реабілітолог, ІІ місце завантажити презентацію
- Тема "Розмноження рослин". Автор -Лучко О.П., вчитель - реабілітолог, лауреат завантажити презентацію
- Тема "Лялька мотанка". Автор - Скрибка В.М., інструктор з праці, лауреат, завантажити презентацію
- Тема "Зачем и как мыть руки". Автор - Стренадкіна В.І., асистент вчителя-реабілітолога, лауреат завантажити презентацію
- Тема "Жива та нежива природа". Автор -Сапун О.А., вчитель - реабілітлог, лауреат завантажити презентацію
- Тема "Українські вареники".Автор Ганжа І.О., соціальний педагог, лауреат завантажити презентацію


  12.12.2013 відбулося 2 засідання методичного об'єднання "Спеціальна освіта", керівник Цвєткова Н.О. Тема засідання "Необхідно всім малятам звуки чітко вимовляти". Засідання пройшло в цікавій формі діалог - клубу. Педагоги Розглянули специфіку, етапи робота над звуковимовою у дітей з вадами розвитку, обмінялися досвідом роботи з розвитку мовленнєвого дихання, фонематичного слуху. В рамках засідання відбулася презетнація виставки ігрових вправ на розвиток дихання.
Рекомендації засідання читати тут


         24.02.2014 відбувся тренінг "Способи виходу з конфліктних ситуацій в роботі з батьками" під керівництвом вчителя - реабілітолога Шпеко С.Г.
Кожен педагог знає, що без налагодженої співпраці з батьками неможливо досягки значних і позитивних результатів у вихованні та навчанні підростаючого покоління. Іноді, з різних причин, між батьками та педагогами виникають конфліктні ситуації, які приводять до непорозуміння, погано впливають не тільки на дорослих , але і на дітей.
Під час тренінгу педагоги розглянули причини виникнення конфліктів; які існують способи виходу з конфліктних ситуацій. Під час тренінгової вправи "Яблучко і червячок"  учасники змогли з'ясувати, що відчувають обидві сторони конфлікту. Світлана Григорівна дала ряд практичних порад, як вести себе під час конфлікту, як емоційно (психологічно) себе захистити.
В кінці засідання присутні на сонячних промінцях записали свої побажання один одному. Кожен отримав таке сонечко-побажань собі на згадку.


   27.02.2014 року відбувся захист педагогічних проектів.
Робота над вивчення та впровадження методу проекту в педагогічний процес учасниками "Школи сучасного педагога" розпочалася  в квітні 2013 року. Педагоги вивчили теоретичний матеріал з даного напрямку; розробили власні проекти і втілили їх в життя.
На захист були представлені проекти:
- "Здоровые зубы каждому любы", автори: Шпеко С.Г., вчитель - реабілітолог, Стельмах Т.Ф., асистент вчителя - реабілітолога, вихователі- Стренадкіна І.В., Бобок Т.В. Як результат проекту вони представили буклет "Як правильно доглядати за зубами", який було роздано всім батькам.
- "Алгоритми допомагають знайомитись зі звуками" - автор :Цвєткова Н.О., вчитель - логопед. Педагог представила виготовленні ілюстрованні алгоритми "Характеристика звуків".
- "Як продовжити життя зрізаним квітам?", керівники проекту Сапун О.А., вчитель - реабілітолог, Скрибка В.М., асистент вчителя - реабілітолога. Вони вручили всім присутнім пам'ятки "Як продовжити життя зрізаним квітам" з практичними рекомендаціями.
- "Масляна на носі", автор : Дабіжа Н.В., методист. Свій проект педагог представила у вигляді мультимедіа презентації завантажити.
     Всі проекти різнопланові, змістовні і цікаві. Педагоги відмітили, що проективну діяльність можна впроваджувати в корекційний процес. Вона є одним із засобів залучення батьків вихованців установи в процес навчання та виховання.
 
 
Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Copyright MyCorp © 2021